Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty NAFTOCHEM - ŚRODKI DO OCHRONY CZASOWEJ SMAROWE.

Smar ochronny Akorin N
przeznaczony jest do ochrony czasowej przed korozją atmosferyczną wyrobów metalowych, maszyn i urządzeń, w tym również łożysk tocznych, w czasie składowania i transportu w normalnych i trudnych warunkach klimatycznych, szczególnie w atmosferze przemysłowej, klimacie morskim oraz klimacie tropikalnym.

Smar Akorin N może być stosowany do konserwacji podzespołów maszyn rolniczych takich jak:
- przekładnie zębate otwarte
- przekładnie łańcuchowe, z łańcuchami ogniowymi i drabinkowymi
- przeguby, śruby regulacyjne, wielowypusty, wrzeciona itp.
Czas ochrony przed korozją wynosi minimum 1 rok. Po tym okresie sprawdzić i ewentualnie uzupełnić ubytki powłoki ochronnej.

Produkowane są trzy rodzaje smarów ochronnych Akorin N:
- Akorin N - 1
- Akorin N - 2
- Akorin N - 3
różniące się konsystencją i temperaturą kroplenia. Smary ochronne Akorin N powinny być barwy brązowej do ciemnobrązowej o plastycznej, lekko ciągliwej teksturze.

Smar Linkor N
stosowany jest do smarowania lin i łańcuchów Galla w procesie ich wytwarzania i eksploatacji. Smar Linkor N zabezpiecza liny i łańcuchy przed korozją w czasie składowania, transportu oraz pracy w normalnych i trudnych warunkach klimatycznych, a także w atmosferze przemysłowej.
Przystosowany jest do nanoszenia metodą zanurzeniową w stanie roztopionym w temp. 70-100°C lub w postaci plastycznej przez przetarcie powierzchni smarem.

Smar Linkor W
stosuje się do powlekania przewodów energetycznych w procesie ich wytwarzania. Szczególnie przydatny jest do pokrywania przewodów energetycznych użytkowanych w klimacie gorącym.

Smar ochronny Konzogór stosuje się do zabezpieczania przed korozja obudów górniczych pracujących w warunkach dużego zasolenia i zawilgocenia.

Do Góry