Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty AVIA SILESIA OIL.

Silesia Oil Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem produktów olejowych i smarowych. Spółka Silesia Oil została założona i zrzeszona w Krajowej Organizacji Avia Polska w 1992 roku. Początkowo firma produkowała środki smarne przeznaczone głównie na zaopatrzenie lokalnego rynku, w szczególności górnictwa węglowego i hutnictwa.

W miarę upływu czasu następował rozwój asortymentowy i ilościowy produkcji, który pozwolił na zaspokojenie potrzeb stale rosnącego, ogólnopolskiego rynku odbiorców. Efektywny rozwój firmy wymusił inwestowanie w nowoczesne linie technologiczne do produkcji olejów i smarów. Rozbudowano także część firmy odpowiadającą za kontrolę jakości produkowanych wyrobów oraz rozwój.

Silesia Oil jako firma o bardzo mocnej pozycji na rynku współpracuje z renomowanymi dostawcami olejów bazowych, surowców i dodatków uszlachetniających, tworząc produkty najwyższej jakości, konkurując z wyrobami światowych producentów. Nasza firma gwarantuje jednocześnie wysoką jakość oferowanych produktów i usług, wynikającą z 60-ciu lat doświadczeń firmy Avia International oraz jej statutowego nadzoru.

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR FIRMY SILESIA OIL

Do Góry