Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty PROLUBE.

Prolube GmbH jest przedsiębiorstwem o zasięgu globalnym, działającym z troską o środowisko i dobro społeczne. Lojalność klientów budujemy przez produkcję najwyższej jakości produktów, zapewniających doskonałą wydajność przy użyciu specjalnie wyselekcjonowanych biodegradowalnych i nietoksycznych składników. Oferta ProLube to najbardziej zaawansowane produkty smarne, jakie dziś są dostępne na rynku. Wartości, na jakich opiera się nasza firma wyróżniają nas i określają nasze cele: wspieranie ochrony środowiska i przynoszenie korzyści społecznościom, dla których działamy. Dokładamy wszelkich starań, aby być marką numer 1 w produkcji biodegradowalnych, ekologicznych produktów smarnych.

KONCEPCJA:

Na rynku istnieje bardzo niewiele ekologicznych produktów smarnych powszechnie dostępnych dla konsumentów, którzy chcieliby mieć większy wybór przy zakupie produktów na bazie naturalnej. Istnieje przekonanie, że większość z tych produktów nie jest tak naprawdę ekologiczna lub jest zbyt droga i nie spełnia oczekiwań pod względem wydajności - lub wszystko naraz.
Naszym celem jest dostarczanie ekologicznych produktów smarnych na bazie naturalnej o najwyższej jakości, w cenach porównywalnych z powszechnie dostępnymi smarami i olejami, tak aby klient nie musiał stawać przed utrudnioną opcją wyboru, na który produkt się zdecydować.

LOGICZNY WYBÓR:

Kupując nasze produkty nie trzeba rezygnować ani z właściwości ani z wydajności. Dostarczając najwyższej jakości ekologiczne smary i oleje o doskonałych parametrach udowodniliśmy, że nasze produkty znacznie zmniejszają tarcie, temperatury robocze, a urządzenia działają lepiej i dłużej.
Nasze naturalne produkty smarne zmniejszają potrzebę i częstotliwość wymiany smaru/oleju ze względu na ich bardzo wysoką żywotność.

ECO-FRIENDLY:

Nasze produkty są naturalne, biodegradowalne, przyjazne dla środowiska i odnawialne. Są produkowane z surowca najwyższej jakości dostępnego obecnie na rynku - oleju rzepakowego. Używając naszych produktów dbasz w 100% o środowisko naturalne. Nasze produkty spełniają surowe wymogi testów OECD 301 na biodegradację, nie ulegają bioakumulacji, nie są toksyczne dla roślin i są neutralne w wodzie.
Istnieje wiele poziomów biodegradacji. Zgodnie z założeniami ASTM International "biodegradowalność ostateczna" oznacza, że przynajmniej 60% produktu musi ulec biodegradacji w ciągu 28 dni, według najwyższego standardu oceny rankingowej (2,1 ASTM D - 5864).

DOGODNOśĆ:

Nasze ZIELONE produkty z łatwością mieszają się i zastępują konwencjonalne produkty oparte na bazie ropy naftowej.

OCHRONA śRODOWISKA:

Nasze opakowania nadają się do recyklingu i są w znacznej części wyprodukowane z przetworzonych tworzyw sztucznych i innych materiałów ekologicznych.

SYSTEM IDENTYFIKACJI MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH:

System Identyfikacji Materiałów Niebezpiecznych: (ang. Hazardous Materials Identification System, HMIS) - system oznakowania niebezpiecznych substancji chemicznych i ich mieszanin opracowany przez National Paint & Coatings Association (NPCA; obecnie American Coatings Association, ACA) w Stanach Zjednoczonych spełniający zalecenia OSHA Hazard Communication Standard (29 CFR 1910.1200)i stosowany czasem w kartach charakterystyki. HMIS jest znakiem towarowym ACA.

Oznaczenie składa się z czterech pasków - niebieskiego (zagrożenia dla zdrowia), czerwonego (palność substancji), pomarańczowego (zagrożenia fizyczne) i białego (środki ochrony osobistej). Na pierwszych trzech paskach umieszczone są oznaczenia cyfrowe określające stopień zagrożenia ("0" - brak zagrożenia; "4" - największe zagrożenie). Na niebieskim pasku umieszcza się dodatkowo asterysk, jeśli substancja może powodować chroniczne zagrożenie dla zdrowia. Biały pasek określa środki ochrony osobistej w pracy z daną substancją. ( zob. Wikipedia.org).

Jest wiele firm, które reklamują swoje produkty jako ekologiczne i bezpiecznie, jednak tylko smary i oleje ProLube, jako jedne z nielicznych na rynku (!) nie zawierają w swoim składzie żadnych alergenów czy substancji toksycznych sklasyfikowanych przez HMIS ( System Identyfikacji Materiałów Niebezpiecznych) jako niebezpieczne!

Nasze produkty są w 100% ekologiczne i naprawdę bezpieczne! (zob. karty charakterystyk SDB)

Jeśli chodzi o zagrożenie dla zdrowia i toksyczność, produkty ProLube posiadają wynik "0"!

Do Góry