Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty PROLUBE - SPECJALISTYCZNE SRODKI SMARNE.

DCC DUSTPRO Koncentrat tłumiący pył i stabilizator

ProLube DUSTPRO Bio Koncentrat tłumiący pył i stabilizator (DCC) jest to biodegradowalna, nietoksyczna emulsja która zapewni trwałą kontrolę w tłumieniu pyłu spowodowanego przez wiatr, pojazdy i przejazd ciężkich maszyn roboczych. Służy do stabilizacji dróg nieutwardzonych, gruntu i innych nawierzchni. Absorbuje i eliminuje żrące środki chemiczne i toksyczne. Nie zawiera ropy naftowej, chloru i posiada dwukrotnie wyższy punkt zapłonu od produktów opartych na bazie ropy naftowej. Produkt ten jest bezpieczny i łatwy w stosowaniu i nie wymaga specjalnego sprzętu rozprowadzającego. Bardzo dobrze zwilża i penetruje powierzchnię, zapobiega emisji cząsteczek pyłu, kurzu i brudu.
Dla ekonomicznego zastosowania łatwo miesza się z wodą.

SPOSÓB UŻYCIA: ProLube DUSTPRO Bio Koncentrat tłumiący pył i stabilizator (DCC) jest zalecany do stosowania w procesie emulgowania go wodą. Zmieszać 20% do 30% (objętościowo) koncentratu z wodą. Nałożyć mieszankę około 0,5 litra na metr kwadratowy.

ProLube DUSTPRO Bio Koncentrat tłumiący pył i stabilizator (DCC) nadaje się do użycia na drogi gruntowe i parkingi, do kamieniołomów, kopalni i składowisk odpadów górniczych, składowisk materiałów sypkich, na budowach, magazynów, terminali dla ciężarówek, dróg publicznych, terenów rekreacji i torów wyścigowych. Zapewnia lepszą i długotrwałą kontrolę zapylenia niż woda lub wiele typowych produktów tłumiących pył.

Specyfikacja techniczna:

Kolor: Bursztynowy
Lepkość (cSt): 48
Temperatura zapłonu: +291°C
Toksyczność dla organizmów wodnych OECD 202: Nie toksyczny
Biodegradowalność OECD 301F: Pozytywna

ProLube Bio-olej do Łańcuchów i Przewodów

Biodegradowalny olej do łańcuchów i przewodów do pracy w wysokich temperaturach roboczych.

PROLUBE Tysiące zastosowań - do przemysłu, motoryzacji i domu. Posiada do 500% wyższe właściwości smarne od produktów opartych na bazie ropy naftowej oraz z dodatkiem silikonu i teflonu. Dzięki roślinnej polaryzacji bardzo dobrze przylega do każdej powierzchni, nie spływa i nie jest "wyrzucany" na zewnątrz pod wpływem wysokich obrotów. np. łańcuch motocyklowy. Bezpieczny dla tworzyw sztucznych, gumy jak i oringów. Dzięki bardzo wysokiej temperaturze zapłonu i doskonałej smarowności, obniża znacznie tarcie likwidując trzaski, piski - zapobiega zacieraniu i zapiekaniu się współpracujących elementów. Skutecznie wypiera wodę, zabezpiecza, zapobiega rdzy i korozji - posiada doskonałe właściwości dielektryczne i konserwujące.

Idealny do smarowania łańcuchów, przewodów, suwnic, linek metalowych oraz kół zębatych i wielu innych wymagających mechanizmów.

Nie zawiera substancji drażniących, ropy naftowej, chloru i silikonu.

Biodegradowalny i bezpieczny w kontakcie ze skórą, nie wywołuje alergii.

Specyfikacja techniczna:

Temperatura zapłonu: +312°C
Punkt płynięcia: -22°C

Do Góry