Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

RAFINERIA W JAŚLE SP. Z O.O.

Rafineria w Jaśle Sp. z o.o. to Firma o bogatej tradycji. Siedziba Firmy jak i produkcja znajduje się na terenie byłej Rafinerii Jasło. Mając na uwadze historię tego miejsca jak i potencjał chcemy w sposób dynamiczny rozwijać i budować markę JASOL.

Doświadczenie, wiedza, zaplecze i zapał sprawia że z każdym rokiem umacniamy swoją pozycję i z firmy o zasięgu lokalnym zmieniamy się w firmę o zasięgu obejmującym najdalsze zakątki kraju. Poprzez nasze zaangażowanie, rozwijanie sieci autoryzowanych sprzedawców, handel bezpośredni marka JASOL staje się coraz bardziej zauważalna i doceniana wśród zarówno naszych stałych klientów jak i nowych.

Cieszy nas zaufanie którym zostaliśmy obdarzeni i dołożymy wszelkich starań aby przyszłość okazała się dla nas pomyślna. Naszą misją jest dynamiczny rozwój i zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Wizja to rozbudowa i umocnienie pozycji Rafinerii na rynku krajowym, a w przyszłości ekspansja na rynki zagraniczne. Celem głównym jest sprzedaż i zadowolenie klientów.

Rafineria w Jaśle Sp. z o.o. ma w swojej ofercie następujące produkty:
- oleje silnikowe
- oleje przemysłowe (oleje hydrauliczne, przekładniowe, maszynowe, sprężarkowe itd)
- oleje dla ogrodnictwa i leśnictwa
- oleje wielofunkcyjne
- płyny eksploatacyjne (płyny chłodnicze, płyny do spryskiwaczy, płyny hamulcowe)

Jakość każdej partii produkcyjnej gwarantowana jest poprzez orzecznictwo niezależnego akredytowanego laboratorium Lotos Lab Sp. z o.o..

Do Góry