Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

OLEJE HYDRAULICZNE

JASOL HYDRAULIC HV 22
JASOL HYDRAULIC HV 32
JASOL HYDRAULIC HV 46
JASOL HYDRAULIC HV 68


Oleje hydrauliczne JASOL HYDRAULIC HV przeznaczone są do stosowania w wysokoobciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego, przekładniach hydraulicznych oraz innych mechanizmach regulująco-sterujących pracujących w skrajnie trudnych warunkach wysokich ciśnień i w szerokim zakresie temperatur. Oleje JASOL HYDRAULIC HV są mieszalne i zamienne z olejami hydraulicznymi w tej samej klasie lepkości i jakości.

JASOL HYDRAULIC HLP-D 22
JASOL HYDRAULIC HLP-D 32
JASOL HYDRAULIC HLP-D 46
JASOL HYDRAULIC HLP-D 68
JASOL HYDRAULIC HLP-D 100
JASOL HYDRAULIC HLP-D 150


Oleje hydrauliczne JASOL HYDRAULIC HLP-D przeznaczone są do stosowania w stacjonarnych i mobilnych układach hydraulicznych maszyn i urządzeń pracujących w normalnych i trudnych warunkach pracy ciągłej oraz w przypadkach, gdy istnieje niebezpieczeństwo zanieczyszczenia układu wodą lub skondensowaną parą wodną. Oleje JASOL HYDRAULIC HLP-D 46 są mieszalne i zamienne z olejami hydraulicznymi w tej samej klasie lepkości i jakości.

JASOL HYDRAULIC HM/HLP 22
JASOL HYDRAULIC HM/HLP 32
JASOL HYDRAULIC HM/HLP 46
JASOL HYDRAULIC HM/HLP 68
JASOL HYDRAULIC HM/HLP 100
JASOL HYDRAULIC HM/HLP 150


Oleje hydrauliczne JASOL HYDRAULIC HM/HLP przeznaczone są do stosowania w średnio i ciężko obciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego, przekładniach hydraulicznych oraz innych mechanizmach regulującosterujących w których występują trudne warunki pracy oraz panuje podwyższona temperatura i wilgotność. Oleje JASOL HYDRAULIC HM/HLP są mieszalne i zamienne z olejami hydraulicznymi w tej samej klasie lepkości i jakości.

JASOL HYDRAULIC HL 22
JASOL HYDRAULIC HL 32
JASOL HYDRAULIC HL 46
JASOL HYDRAULIC HL 68
JASOL HYDRAULIC HL 100
JASOL HYDRAULIC HL 150


Oleje hydrauliczne JASOL HYDRAULIC HL przeznaczone są do stosowania w lekko i średnio obciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego. Oleje JASOL HYDRAULIC HL są mieszalne i zamienne z olejami hydraulicznymi w tej samej klasie lepkości i jakości.

Do Góry