Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

PŁYNY HAMULCOWE

JASOL DOT 4

Płyn hamulcowy JASOL DOT-4 przeznaczony jest do wysoko-obciążonych hydraulicznych układów hamulcowych i sprzęgłowych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep, motocykli oraz innych pojazdów do których instrukcja obsługi zaleca stosowanie płynu hamulcowego w klasie jakościowej DOT-4. Płyn należy chronić przed wilgocią przechowywać w oryginalnych szczelnie zamkniętych opakowaniach.

JASOL DOT 3

Płyn hamulcowy JASOL DOT-3 przeznaczony jest do średnio-obciążonych, hydraulicznych układów hamulcowych i sprzęgłowych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep, motocykli oraz innych pojazdów do których instrukcja obsługi zaleca stosowanie płynu hamulcowego w klasie jakościowej DOT-3. Płyn należy chronić przed wilgocią przechowywać w oryginalnych szczelnie zamkniętych opakowaniach.

JASOL R 3

Płyn hamulcowy JASOL R3 przeznaczony jest do średnio-obciążonych, hydraulicznych układów hamulcowych i sprzęgłowych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep, motocykli oraz innych pojazdów do których instrukcja obsługi zaleca stosowanie płynu hamulcowego w klasie jakościowej R3. Przeznaczony jest do stosowania w pojazdach starszych typów. Płyn należy chronić przed wilgocią przechowywać w oryginalnych szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Do Góry