Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty CHEMNAFT

Chemnaft w skrócie marka nagrodzona Gazelą Biznesu 2015 ponad 10-cio letnie doświadczenie w branży zadowoleni klienci w całej Europie jakość produktów potwierdzona badaniami laboratoryjnymi bazy olejowe najwyższej jakości doświadczona załoga pracująca z pasją Firma Chemnaft rozpoczęła swoją działalność w 2004r. jako lokalny producent olejów smarowych. Obecnie swoją działalność prowadzi nie tylko na terenie kraju, ale również za granicą, wchodząc na rynek Unii Europejskiej. Obecnie współpracuje z polskimi i zagranicznymi rafineriami, którym dostarcza swoje markowe produkty. Chemnaft oferuje szeroki wachlarz produktów dla przemysłu, rolnictwa, motoryzacji, a także lotnictwa. W ofercie Chemnaftu można znaleźć oleje przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne, silnikowe oraz oleje specjalistyczne produkowane pod indywidualne zamówienia naszych kontrahentów. Dobór składników kompozycji olejów, wymaga specjalistycznych badań zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dlatego też, spółka Chemnaft rozwinęła wysokospecjalistyczne badania laboratoryjne w ośrodkach badawczych oraz zatrudniła grono specjalistów pracujących nad jakością oferowanego produktu. W celu uzyskania wysokiej jakości produktów końcowych do ich wytwarzania używane są najwyższej jakości bazy olejowe oraz dodatki uszlachetniające o działaniu antykorozyjnym, antyutleniającym oraz depresantów firmy Lubrizol, Chevron i C.H. Erbsloh.

W ciągu 10-ciu lat firma znacznie się rozwinęła i poszerzyła zakres swojej działalności. Obecnie firma posiada wysoko wyspecjalizowane spółki sprzedażowe i zakupowe, zakład produkcyjny z działem logistycznym posiadającym własny tabor transportowy oraz zakład recyklingu ze specjalistyczną instalacją do czyszczenia olejów przepracowanych.Firma postawiła nie tylko na modernizację wyposażenia, ale również szkolenie kadr, co ma na celu usprawnienie pracy i zapewnienie bezpieczeństwa swoich pracowników. Mając na uwadze szereg zmian, które nastąpiły w ciągu ostatniego dziesięciolecia, można zadać sobie pytanie - co dalej? Chemnaft z pewnością nie zamierza się zatrzymywać. Wiosną tego roku zostały podjęte kluczowe decyzje dotyczące daleko idącej modernizacji oraz powiększenia pojemności magazynowych do blisko 2500 m3. Projekt przewiduje również zamontowanie nowoczesnej instalacji do konfekcjonowania produktów olejowych oraz wyposażenie zakładu w nowoczesne laboratorium analityczne, w celu usprawnienia procesów produkcyjnych.

Kolejnym krokiem w rozwoju spółki jest przyjęcie całkowicie nowej strategii marketingowej. Chemnaft dotychczas prowadził okazyjne działania sponsoringowe oraz charytatywne. Od tego roku firma poważnie wchodzi w sponsoring jednego z najlepszych pilotów akrobacyjnych na świecie - Dwukrotnego Mistrza Świata akrobacji szybowcowej oraz Mistrza Polski Akrobacji Samolotowej - Macieja Pospieszyńskiego. Lotnictwo to sport sponsorowany przez duże koncerny światowe takie jak m.in. Citizen, Honda, Breitling, Red Bull, Good Year, Audi, Mazda, Castrol i od tego roku Chemnaft. Podjęte przez spółkę kroki rebrandingowe nadają jej wizerunkowi całkowicie nowy i świeży wygląd i z taką energią firma wchodzi w kolejne dziesięciolecie swojej działalności.

Do Góry