Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

PŁYNY DO CHŁODNIC

JASOL Antifreeze koncentrat

JASOL ANTIFREEZE koncentrat, po rozcieńczeniu wodą demineralizowaną, stosowany jest w systemach chłodzących silniki; samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, ciągników, wykonanych z żeliwa, jak również ze stopów aluminium. Stopień rozcieńczenia należy dobrać w zależności od żądanej temperatury krystalizacji, zgodnie z poniższą tabelą rozcieńczeń. Gotowy płyn jest mieszalny z innymi płynami chłodniczymi opartymi na glikolu etylenowym.

JASOL Extended Life -37 C G 12

Płyn do chłodnic JASOL Extended Life - 37oC G12, może być stosowany w systemach chłodzących silniki; samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, ciągników, szczególnie, jeżeli są wykonane ze stopów aluminium.

JASOL Antifreeze Coolant -37 C

Płyn do chłodnic JASOL Antifreeze Coolant -37oC, stosowany jest w systemach chłodzących silniki; samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, ciągników oraz maszyn przemysłowych, wykonanych z żeliwa, jak również z aluminium. JASOL Antifreeze Coolant -37oC, chroni silnik i układ chłodzenia przed przegrzewaniem, korozją oraz zamarzaniem.

Do Góry