Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty NAFTOCHEM - ŚRODKI MYJĄCO-KONSERWUJĄCE.

Akorinol VG-3
przeznaczony jest do mycia wyrobów metalowych oraz do międzyope­racyjnej ochrony przeciwkorozyjnej. Charakteryzuje się wysoką efektywnością myjącą oraz dobrymi własnościami przeciwkorozyjnymi i zdolnością hamowania korozji po­towej.

Akorinol VG-5
przeznaczony jest do mycia części metalowych i urządzeń zanieczyszczonych osadami typu asfaltowo-żywicznego i koksowego oraz ochrony przeciwkorozyj­nej.

Akorinol Z
przeznaczony jest do mycia i krótkotrwałej konserwacji maszyn i urządzeń, łożysk tocznych i ślizgowych oraz innych wyrobów metalowych.

Akorinol ZK
stosuje się do mycia i konserwacji maszyn i urządzeń, łożysk tocznych i ślizgowych oraz innych wyrobów metalowych. Akorinol ZK nadaje sie do mycia w myjkach ultradźwiękowych.

Akorinol ZM
przeznaczony jest do mycia maszyn i urządzeń oraz ich części. Może być stosowany do mycia elementów metalowych w miejsce nafty kosmetycznej ze względu na skład.

Chemclean A-10
jest alkalicznym preparatem przeznaczonym do odtłuszczania i mycia wyrobów metalowych oraz części fosforanowanych przez natrysk oraz mycie w myjkach ultradźwiękowych.

Do Góry