Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty NAFTOCHEM - ŚRODKI DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ.

Akwagrafit CP-2
przeznaczony jest do smarowania w procesie kucia matrycowego na gorąco odkuwek ze stali. Stosowany jest w postaci suspensji wodnych w rozcieńcze­niu od 1:5 do 1:20 w zależności od warunków procesu kucia.

Termokut
jest bezgrafitowym środkiem przeznaczony do smarowania w procesie kucia matrycowego na gorąco odkuwek ze stali. Stosowany jest w postaci roztworów wodnych w rozcieńczeniu od 1:5 do 1:20 w zależności od warunków procesu kucia.

Alumol
stosuje się w postaci emulsji wodnej do obróbki plastycznej aluminium i jego stopów. Zalecane stężenie 20 - 30% w zależności od rodzaju obróbki.

Grafikol 10
stosuje się do smarowania części maszyn i urządzeń narażonych na duże obciążenia, pracujących w wysokich temperaturach w przemyśle hutniczym, maszyno­wym, szklarskim i innych. Grafikol 10 stosuje się także jako środek smarny w opera­cjach kucia matrycowego, wyciskania i zbliżonych rodzajach obróbki plastycznej na gorąco.

Olej do tłoczenia S 100 Plus
przeznaczony jest do tłoczenia elementów ze stali o trudnej geometrii oraz do wykrawania blach o grubości ok. 10 mm. Może być również stosowany do wiercenia i gwintowania stali. Może być również stosowany do kucia na zimno, gięcia rur, a także do wiercenia i gwintowania stali trudnoskrawalnych oraz do walcowania gwintów ze stali nierdzewnych.

Olej Ferokol EPS-220
przeznaczony jest do obróbki plastycznej stali, szczególnie do tłoczenia blach w przemyśle samochodowym. Oleju Ferokol EPS-220 nie zaleca sie stosować do obróbki metali kolorowych i ich stopów.

Lubrikol CL-40
stosuje się do redukowania sworzni stalowych. Może być stosowany do obróbki metali nieżelaznych.

Lubrikol CL
stosuje się przy obróbce stali wysokostopowych w zakresie średnich prędkości skrawania, w szczególności przy szlifowaniu kształtowym, frezowaniu obwiedniowym kół zębatych, rolowaniu, rozwiercaniu i wiórkowaniu. Można go stosować do obróbki stopów metali nieżelaznych.

Lagraf
jest środkiem smarnym z dodatkiem grafitu przeznaczonym do wyciskania profili z aluminium.

Lagramos
jest środkiem smarnym z dodatkiem grafitu i dwusiarczku molibdenu, prze-znaczonym do wyciskania profili z aluminium, miedzi i stopów miedzi.

Do Góry