Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty TEXACO - oleje sprężarkowe.

Capella A 68

W pełni syntetyczny, węglowodorowy olej do amoniakalnych sprężarek agregatów chłodniczych.

Capella Premium 68

Półsyntetyczny olej przeznaczony do smarowania amoniakalnych sprężarek chłodniczych.

Capella HFC 32
Capella HFC 55
Capella HFC 100
Capella HFC 170


W pełni syntetyczne, poliolestrowe oleje do sprężarek agregatów chłodniczych i systemów klimatyzacyjnych pracujących na przyjaznym dla środowiska czynniku typu HFC R134a.

Capella WF 32
Capella WF 46
Capella WF 68


Wysokiej jakości mineralne oleje do sprężarek chłodniczych i systemów klimatyzacyjnych pracujących na czynnikach chłodzących typu R12, R22, R502 oraz amoniaku, przy minimalnej temperaturze parownika rzędu -50oC.

Cetus DE 100

W pełni syntetyczny, diestrowy olej sprężarkowy o doskonałych własnościach antyutleniających, antykorozyjnych i antyzużyciowych, zalecany do smarowania rotacyjnych i tłokowych sprężarek powietrza. Może być również stosowany jako olej maszynowy ogólnego przeznaczenia, w tym do smarowania przekładni zębatych nie wymagających olejów typu EP.

Cetus PAO 46
Cetus PAO 68


Syntetyczne oleje sprężarkowe na bazie polialfaolefin o doskonałych własnościach antyutleniających, antyzużyciowych zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach pracy, stworzony specjalnie do smarowania śrubowych sprężarek powietrza. Może również być stosowany do smarowania jedno i wielostopniowych, tłokowych i odśrodkowych sprężarek powietrza.

Compressor Oil EP VDL 32
Compressor Oil EP VDL 46
Compressor Oil EP VDL 68
Compressor Oil EP VDL 100
Compressor Oil EP VDL 150
Wysokiej jakości mineralne oleje sprężarkowe o doskonałych własnościach antyutleniających, antykorozyjnych oraz EP do przenoszenia ekstremalnych nacisków, zalecane do smarowania stacjonarnych i przewoźnych, jedno i wielostopniowych, tłokowych i odśrodkowych sprężarek powietrza pracujących przy temperaturach sprężania do 220oC.

Cygnus Compressor PAO 46
Cygnus Compressor PAO 68
Cygnus Compressor PAO 100


Syntetyczne oleje na bazie polialfaolefin przeznaczone do smarowania sprężarek powietrza stosowanych w przemyśle spożywczym.

Synlube SAE 140

Syntetyczny olej sprężarkowy na bazie glikolu polialkilenowego o dobrych własnościach antyutleniających i antykorozyjnych przeznaczony do smarowania sprężarek gazów węglowodorowych i gazów chemicznych (propan, butan, metan, etan, etylen, propylen i butylen).

Do Góry