Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty TEXACO - przemysłowe oleje hydrauliczne.

Alcor DD 22
Alcor DD 32
Alcor DD 46
Alcor DD 68


Oleje hydrauliczne o własnościach myjąco-dyspergujących zalecane do stosowania we wszystkich typach urządzeń hydraulicznych, szczególnie tych narażonych na zanieczyszczenia. Dzięki dobrym własnościom zmniejszającym drgania cierne stosowane również jako oleje do prowadnic.

Biostar Hydraulic 46

Biodegradowalny, bezcynkowy olej hydrauliczny na bazie naturalnego oleju rzepakowego, posiadający b. dobre własności antykorozyjne, antyzużyciowe i antyutleniające, do stosowania w układach, gdy zachodzi niebezpieczeństwo skażenia środowiska naturalnego. Mieszalny z olejami mineralnymi.

Cygnus Hydraulic 32
Cygnus Hydraulic 46
Cygnus Hydraulic 68


Oleje hydrauliczne przeznaczone w szczególności do stosowania w układach hydraulicznych przemysłu spożywczego.

Glytex HFC 46

Ognioodporna ciecz hydrauliczna klasy HFC na bazie glikoli zawierająca ok. 48% wody, do stosowania w układach hydraulicznych pracujących w bezpośrednim sąsiedztwie wysokich temperatur i ognia, w miejscach zagrożenia pożarowego.

Hydra 32
Hydra 46


Biodegradowalne, syntetyczne oleje hydrauliczne na bazie syntetycznych estrów, posiadające bardzo dobre własności antykorozyjne, antyzużyciowe i antyutleniające, do stosowania w układach, gdy zachodzi niebezpieczeństwo skażenia środowiska naturalnego.

Hydraulic Oil AW 32
Hydraulic Oil AW 46
Hydraulic Oil AW 68


Mineralne, odporne na starzenie oleje hydrauliczne zestawione przy udziale wysokowydajnych dodatków uszlachetniających. Zalecane do stosowania w układach hydraulicznych wymagających olejów typu HLP.

Rando EP Ashless 46
Rando EP Ashless 68


Bezpopiołowe oleje hydrauliczne z dodatkami przeciwzużyciowymi, EP I przeciwkorozyjnymi o dobrej filtrowalnooeci, stabilności hydrolitycznej, dobrych własnościach demulgujących do stosowania we wszystkich typach układów hydraulicznych.

Rando HD 10
Rando HD 15
Rando HD 22
Rando HD 32
Rando HD 46
Rando HD 68
Rando HD 100
Rando HD 150


Mineralne, stabilne termicznie oleje hydrauliczne o bardzo dobrych własnościach antyzużyciowych, antykorozyjnych, b. dobrej zdolności wydzielania powietrza i oddzielania wody. Zalecane do wszystkich typów wysoko obciążonych układów hydraulicznych, a także do systemów smarowania obrabiarek tam, gdzie wymaga się oleju o własnościach antyzużyciowych.

Rando HD-Z 15
Rando HD-Z 22
Rando HD-Z 32
Rando HD-Z 46
Rando HD-Z 68
Rando HD-Z 100


Mineralne oleje hydrauliczne posiadające te same zalety co gama olejów Rando HD, a ponadto, dzięki zastosowaniu odpornego na ścinanie dodatku poprawiającego wskaźnik lepkości, charakteryzujące się własnooeciami oleju "wielosezonowego".

Synstar Hydraulic HFDU 46

Ognioodporna ciecz hydrauliczna klasy HFDU na bazie estrów z pakietem dodatków antyutleniających i antyzużyciowych, do stosowania w układach hydraulicznych pracujących w bezpooerednim sąsiedztwie wysokich temperatur i ognia, w miejscach zagrożenia pożarowego.

Do Góry