Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty TEXACO - inne oleje i ciecze.

Aries 32
Aries 100
Aries 320


Oleje mineralne o dobrych własnościach antyzużyciowych i antykorozyjnych zalecane do smarowania wszelkiego rodzaju udarowych narzędzi pneumatycznych stosowanych w górnictwie i budownictwie. Odpowiednie również do smarowania łożysk ślizgowych i tocznych stosowanych w przemyśle.

Cylinder Oils :
Vanguard 460
Vanguard 1000
Mineral Cylinder Oil 1000, 650T


Mineralne oleje cylindrowe stworzone do smarowania cylindrów, tłoków i pierścieni tłokowych silników parowych. Mogą być również używane do smarowania wolnoobrotowych łożysk ślizgowych pracujących w wysokich temperaturach, przekładni ślimakowych jak i wolnoobrotowych, wysokoobciążonych przekładni zębatych.

Penetrating Oil

Wielofunkcyjny olej smarujący w aerozolu ułatwiający rozdzielanie zapieczonych części, usuwający wilgoć, rozpuszczający rdzę. Zapewnia smarowanie, chroni przed utlenianiem i korozją. Ułatwia wiercenie.

Texnap 9
Texnap 13
Texnap 22
Texnap 32


Mineralne, naftenowe oleje technologiczne o niskiej temperaturze płynięcia i dobrych zdolnościach rozpuszczania, stosowane jako modyfikatory i plastyfikatory kauczuku i tworzyw sztucznych, przy produkcji farb drukarskich i pasty do butów, jako środki garbujące do skór i środki do kondycjonowania tekstyliów.

Texpar 5
Texpar 22
Texpar 30
Texpar 100
Texpar 460


Mineralne, parafinowe oleje technologiczne o niskiej odparowalności, małej zawartości aromatów, doskonałych własnościach niskotemperaturowych i antyutleniających, stosowane szeroko przy produkcji farb drukarskich, nawozów sztucznych, jako nośniki dodatków uszlachetniających, modyfikatory i plastyfikatory kauczuków i tworzyw sztucznych, jako środki impregnujące skóry.

Way Lubricant X 68
Way Lubricant X 220
Way Lubricant X 320
Way Lubricant X 460


Mineralny olej o bardzo dobrych własnościach eliminujścych drgania cierne, do smarowania poziomych i pionowych prowadnic wszelkiego typu obrabiarek.

White Needle Oil 22

Łatwo zmywalny, nieplamiący olej mineralny przeznaczony w szczególności do smarowania maszyn w zakładach włókienniczych (krosna, dziewiarki)

White Oil Pharmaceutical 30
White Oil Pharmaceutical 40
White Oil Pharmaceutical 70
White Oil Pharmaceutical 240


Bezbarwne, bezwonne i przezroczyste "oleje białe" stosowane w takich gałęziach przemysłu jak farmaceutyczny, kosmetyczny, spożywczy, gumowy i tworzyw sztucznych, papierniczy, włókienniczy, rolniczy, mechaniki precyzyjnej.

White Oil Technical 40

Olej biały stosowany w takich gałęziach przemysłu jak: gumowy, tworzyw sztucznych, rolniczy, włókienniczy, papierniczy, farb drukarskich i skórzany.

Do Góry