Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty TEXACO - przemysłowe oleje przekładniowe.

Biostar Gear 68

Biodegradowalny olej przekładniowy na bazie oleju rzepakowego o dobrych własnościach antykorozyjnych, antyutleniających, antyzużyciowych i lepkościowych, zalecany tam gdzie występuje ryzyko zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Całkowicie mieszalny z olejami mineralnymi.

Cygnus Gear Oil 220

Olej przekładniowy przeznaczony w szczególności do stosowania w przekładniach maszyn przemysłu spożywczego. Ponadto może byż używany jako olej obiegowy oraz olej maszynowy ogólnego przeznaczenia.

Meropa 68
Meropa 100
Meropa 150
Meropa 220
Meropa 320
Meropa 460
Meropa 680
Meropa 1000


Oleje przekładniowe o bardzo dobrych własnościach adhezyjnych, antyzużyciowych, antyutleniających, antykorozyjnych, zdolne do amortyzowania obciążeń udarowych i łatwego oddzielania wody. Stosowane w szerokim zakresie stacjonarnych i niestacjonarnych urządzeń w przemyśle poprzez smarowanie kąpielowe, rozbryzgowe, obiegowe oraz mgłą olejową (lżejsze gatunki).

Pinnacle EP 220
Pinnacle EP 320
Pinnacle EP 460


Całkowicie syntetyczne oleje na bazie PAO o bardzo dobrych własnościach antyutleniających, antyzużyciowych, antykorozyjnych, przenoszenia extremalnie wysokich nacisków do przekładni przemysłowych pracujących w bardzo trudnych warunkach eksploatacyjnych i narażonych na obciążenia udarowe, wysokie temperatury oraz zanieczyszczenia wodą.

W pełni syntetyczne oleje przekładniowe na bazie glikolu polipropylenowego o bardzo dobrych własnościach antyutleniających, antyzużyciowych, antykorozyjnych, przenoszenia extremalnie wysokich nacisków, do stosowania we wszystkich typach przekładni zębatych i łóżysk, w których ze względu na ciężkie warunki pracy zastosowanie olejów mineralnych jest wykluczone. Zalecane również do sprężarek LPG. Nie jest mieszalny z olejami mineralnymi.

Textran V 32

Wysokiej jakości, odporny na działanie wysokich temperatur, mineralny olej przekładniowo-hydrauliczny do stosowania w układach przeniesienia napędu oraz w sprzęgłach hydrokinetycznych Voitha.

Do Góry