Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty SHELL - oleje do sprężarek.

Wszystkie elementy sprężarki zostały starannie zaprojektowane, i dlatego niezmiernie istotne jest dobranie odpowiedniego środka smarnego, który będzie je chronił i zapewni ich prawidłowe działanie. Oleje do sprężarek Shell Corena zapewniają sprawność układów dzięki obniżeniu pienienia, uwalnianiu powietrza i szybkiej separacji zbierającej się wody. Pomagają one także ograniczyć zużycie, tak aby sprężarka funkcjonowała, zgodnie z założeniami projektantów.

Oleje Shell Corena do sprężarek umożliwiają wykorzystania potencjału sprzętu, w jaki zainwestowałeś, niezależnie od wymogów technicznych i warunków pracy. W skład rodziny wchodzą najnowsze syntetyczne oleje zapewniające najwyższy poziom ochrony przez zużyciem w wysokich temperaturach oraz w różnych warunkach eksploatacji.Shell Corena

Rodzina olejów Shell Corena do sprężarek powietrznych została opracowana, aby umożliwić wybór oleju, który zapewni optymalną wartość dzięki zwiększonej ochronie przed zużyciem, długiej żywotności i wydajności.

Oleje Shell Corena opracowano w wyniku ścisłej współpracy z klientami i producentami sprzętu. Klienci z wielu branż odnoszą korzyści dzięki zastosowaniu środków smarnych, które zapewniają przedsiębiorstwom optymalną wartość.

Shell Corena S4 P


Maksymalna ochrona dla tłokowych sprężarek powietrznych - olej syntetyczny o wyjątkowo długiej żywotności i optymalnej wydajności.

Shell Corena S4 R


Dla najbardziej wymagających zastosowań w elementach obrotowych eksploatowanych w wysokich ciśnieniach - olej o wyjątkowo długiej żywotności i optymalnej wydajności.

Shell Corena S3 R


Olej najwyższej jakości zapewniający maksymalną ochronę i długą żywotność przeznaczony do rotacyjnych sprężarek suwakowych i śrubowych.

Do Góry