Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty SHELL - do smarowania łożysk i układów obiegowych.

Łożyska, przekładnie i pompy olejowe muszą być dobrze chronione, aby zapewnić długą żywotność maszyn. Dlatego, w skład rodziny Shell Morlina wchodzi szereg olejów do łożysk i układów obiegowych, od skutecznych, niezawodnych produktów standardowych po całkowicie syntetyczne wzmocnione dodatkami EP do zastosowań w warunkach ekstremalnych.

Rodzina Shell Morlina pozwala na wybór odpowiedniego oleju do indywidualnych wymogów eksploatacyjnych. Obejmuje specjalne produkty, które pozostają skuteczne nawet w przypadku zanieczyszczenia wodą, pyłem, lub osadami oraz całkowicie syntetyczny olej Shell Morlina S4B o najdłuższej żywotności w rodzinie Shell Morlina, także w trudnych warunkach eksploatacji.Shell Morlina

Wydajne układy obiegowe charakteryzują się zdolnością do funkcjonowania w zakresie ich parametrów projektowych lub poza nimi. Niezawodne, stałe smarowanie ma podstawowe znaczenie niezależnie od warunków eksploatacji. Aby sprostać wymogom w ramach wielu zastosowań i rodzajów sprzętu, Shell opracował gamę olejów, która umożliwia wybór oleju spełniającego indywidualne wymogi techniczne i operacyjne.

Shell Morlina S4 B

Zaawansowany olej syntetyczny do łożysk i układów obiegowych zapewniający przedłużoną żywotność i ochronę nawet w najcięższych zastosowaniach.

Shell Morlina S2 B

Doskonała ochrona łożysk i układów obiegowych w wymagających zastosowaniach przemysłowych, takich jak w walcarkach tłokowych No-TwistŽ

Do Góry