Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty SHELL - oleje do prowadnic.

Odpowiednia ochrona podzespołów przed uszkodzeniem pozwala wydłużyć czas eksploatacji sprzętu oraz zapewnia maksymalnie szybki zwrot inwestycji. Klienci odnieśli wiele korzyści dzięki zastosowaniu oleju do prowadnic o wyższej jakości, niezależnie od prowadzonej działalności.

Produkty Shell Tonna zostały opracowane, aby chronić prowadnice, przekładnie, łożyska i elementy układów hydraulicznych przed korozją i zużyciem. Standardowy test branżowy wykazał, że olej zapewnia ograniczenie zużycia o 92% w porównaniu z normą. Oprócz dobrego przylegania do prowadnic i braku wycieków do zbiornika z chłodziwem, Shell Tonna umożliwia także zapewnienie dla maszyny stałych warunków pracy.Shell Tonna

Rodzina Shell Tonna została specjalnie opracowana w celu zapewnienia odpowiedniego smarowania prowadnic, stołów i podajników obrabiarek. Doskonałe właściwości zmniejszające tarcie większe przyleganie i zapewnienie wyśmienitej ochrony przed zużyciem sprawiają, że można im całkowicie zaufać - ułatwiają precyzyjne funkcjonowanie maszyn, zapewniając im jednocześnie ochronę.

Shell Tonna S2 M


Najwyższej jakości olej do prowadnic maszyn - o doskonałej przylepności zapewniający redukcję drgań ściernych.

Shell Tonna S3 M


Najlepszy w swojej klasie olej do prowadnic maszyn - o doskonałych właściwościach w zakresie redukcji tarcia i ochrony przed zużyciem.

Do Góry