Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty SHELL - oleje do osi i skrzyń biegów.

Wiele skrzyć biegów i osi wymaga różnych środków smarnych i jest eksploatowanych w różnych warunkach. Ten sam olej stosowany dla różnych elementów może obniżyć poziom ochrony i wydajność pracy. Oleje Shell Spirax zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość na utlenianie, lepkość oraz właściwości wymagane, aby zapewnić skuteczną ochronę i wysoką wydajność niezależnie od zastosowania.

Umożliwiają one zmniejszenie kosztów eksploatacji, zapewniają dłuższą żywotność pojazdów oraz zwrot z inwestycji. Rodzina najnowszych syntetycznych olejów Shell Spirax do przekładni i osi zapewnia sprawdzoną i optymalną ochronę przed zużyciem mechanicznym i awariami wysokoobciążonych łożysk osi i przekładni eksploatowanych w trudnych warunkach.Shell Spirax

Oleje Shell Spirax opracowano, aby zapewnić ochronę dla komponentów przekładni i umożliwić ich sprawne funkcjonowanie. Np.: oleje Shell Spirax S6 AXME i Shell Spirax S6 GXME posiadają specjalne właściwości zmniejszające straty energii i chroniące przed tarciem, zmniejszające utratę mocy, zapewniające obniżenie temperatury i podniesienie wydajności mechanicznej. Ich zalety zostały potwierdzone w zakrojonych na szeroką skalę testach laboratoryjnych i terenowych z przebiegiem ponad 20 mln km.

Oleje do osi

Shell Spirax S6 AXME


Wyjątkowy olej syntetyczny do mechanizmu różnicowego osi umożliwiający oszczędności paliwa i zapewniający dłuższą żywotność - optymalna ochrona najnowszych, wysokoobciążonych osi.

Shell Spirax S3 AX


Wysokowydajny olej GL-5 do osi i przekładni - idealny do wysokoobciążonych systemów przeniesienia napędu w pojazdach drogowych i terenowych.

Shell Spirax S2 A


Wysokiej jakości olej GL-5 do osi o wysokiej odporności na utlenianie i długiej żywotności.

Oleje do ręcznych skrzyń biegów

Shell Spirax S6 GXME


Nasz najwyższej jakości olej syntetyczny do przekładni ręcznych - zapewniający maksymalną ochronę i oszczędności paliwa.

Shell Spirax S3 G


Wybierz nasz wysokowydajny olej GL- 4 do ręcznych skrzyń biegów z synchronizatorem.

Shell Spirax S2 G


Nasz najpopularniejszy olej wysokiej jakości do ręcznych skrzyń biegów, który zapewnia ochronę przed zużyciem i korozją oraz dłuższą żywotność podzespołów.

Środek do automatycznych skrzyń biegów

Shell Spirax S6 ATF ZM


Najwyższej jakości środek do automatycznych skrzyń biegów specjalnie opracowany w celu poprawy osiągów i niezawodności skrzyń biegów typu ZF.

Shell Spirax S6 ATF VM


Najwyższej jakości, syntetyczny, wysokowydajny środek do automatycznych skrzyń biegów opracowany specjalnie do skrzyń Voith.

Shell Spirax S5 ATF X


Nasz najbardziej zaawansowany, syntetyczny środek do automatycznych skrzyń biegów dla różnych typów pojazdów - dla zapewnienia płynnej, sprawnej eksploatacji.

Do Góry