Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty SHELL - oleje do urządzeń prądotwórczych.

Shell oferuje kompletną gamę środków smarnych do stacjonarnych urządzeń prądotwórczych na gaz, paliwo ciężkie, olej gazowy i biopaliwo płynne.

Wszystkie oleje z rodziny Shell dla urządzeń prądotwórczych zostały opracowane, aby minimalizować osady i utrzymywać je w czystości. Dla przykładu: olej Shell Argina został specjalnie opracowany, aby utrzymywać w czystości denka tłoków, zapewniając chłodzenie i korozję pod wpływem wysokich temperatur.

Shell Mysella XL do urządzeń na gaz zapewnia doskonałą ochronę przed osadami, także w przypadku urządzeń, w których tłoki są narażone na wysokie temperatury. Zapewnia to optymalną czystość rowków pierścieniowych i tulei cylindrów.Shell Argina, Shell Gadina, Shell Mysella

Aby sprostać wymogom w ramach wielu zastosowań, gama olejów Shell dla urządzeń stacjonarnych umożliwia wybór oleju, który spełnia indywidualne potrzeby. Nasze oleje zostały specjalnie opracowane, aby zagwarantować optymalne korzyści niezależnie od działalności, dzięki zapewnieniu optymalnej ochrony i wysokiej wydajności.

Nasi klienci potwierdzają że osiągają znaczne oszczędności dzięki ograniczeniu przestojów, przedłużeniu żywotności oleju i okresów między jego wymianami.

Shell Mysella XL


Niskopopiołowy olej o długiej żywotności zapewniający doskonałą ochronę stacjonarnych urządzeń gazowych.

Shell Mysella LA


Niskopopiołowy olej idealny do czterosuwowych urządzeń na gaz naturalny i kwaśny, urządzeń hybrydowych i kompresorów gazowych.

Shell Mysella MA


Średniopopiołowy olej zaprojektowany specjalnie dla stacjonarnych urządzeń gazowych na gaz kwaśny.

Do Góry