Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty DREUMEX - TRANSPORT (POWER CLEANERS).

Dreumex Car Shampoo


Środek stworzony specjalnie do czyszczenia samochodów osobowych. Jest to neutralny, chroniący lakier i niezwykle przyjazny w użyciu szampon samochodowy, który nie niszczy lakieru, wosku ani części gumowych. Nadaje powierzchniom połysk bez smug. Dreumex Car Shampoo mozna stosować do czyszczenia ręcznego lub przy pomocy rozpylaczy wysokociśnieniowych i w kombinacji ze szczotką. Produkt nadaje się również doautomatycznych myjni samochodowych.

Dreumex Foam Cleaner


Dreumex Foam Cleaner jest silnym środkiem czyszczącym przeznaczonym do usuwania zabrudzeń z samochodów dostawczych i ciężarowych. Nie wymaga on używania szczotek. Produkt ten zawiera środki przeciwkorozyjne i zapobiega niszczeniu lakieru. Dreumex Foam Cleaner należy nałożyć przy pomocy myjki pianowej, a po kilku minutach spłukać czystą wodą. Dla osiągnięcia lepszego rezultatu polecamy czyścić w kierunku z dołu do góry.

Dreumex Truck Cleaner


Dreumex Truck Cleaner jest środkiem stworzonym specjalnie do czyszczenia samochodów ciężarowych. Jest to silny środek czyszczący, rozluźniający i usuwający brud komunikacyjny z samochodów ciężarowych, przyczep, naczep i samochodów dostawczych. Produkt ten zawiera środki przeciwkorozyjne. Dreumex Truck Cleaner można nakładać przy pomocy rozpylacza wysokociśnieniowego (przy niewielkim ciśnieniu), a po kilku minutach można go spłukać czystą wodą. Dla osiągnięcia lepszego rezultatu polecamy czyścić w kierunku z dołu do góry.

Do Góry