Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty DREUMEX - PRZEMYSŁ (POWER CLEANERS).

Dreumex Alu Cleaner


Środek czyszczący stworzony specjalnie do usuwania rdzy i kamienia z aluminium. Nie powoduje uszkodzenia innych metali, farb ani lakierów. należy nakładać ręcznie, od dołu do góry, a po użyciu spłukac czystą wodą.

Dreumex Industrial Cleaner


Silny uniwersalny środek czyszczacy, przeznaczony do usuwania ciężkich zabrudzeń. Produkt nadaje się znakomicie do czyszczenia podłóg, ścian, kafelków i maszyn. Po użyciu mozna go łatwo spłukac wodą. Dreumex Industrial Cleaner można stosować do czyszczenia ręcznego lub z zastosowaniem maszyn szorujących.

Dreumex Multi Cleaner


Koncentrowany, uniwersalny środek czyszczący, przeznaczony do usuwania zarówno lekkich jak i srednio cieżkich zabrudzeń. Produkt nie pozostawia smug i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Po użyciu mozna go łatwo spłukać czystą wodą. Dreumex Multi Cleaner można stosować do czyszczenia ręcznego oraz przy użyciu urządzeń szorujacych, parownic, itp. Idealnie nadaje się też do czyszczenia wnętrz i wyrobów tekstylnych.

Dreumex Steam Cleaner


Produkt przeznaczony glównie do usuwania cieżkich zabrudzeń przy pomocy urządzeń ciśnieniowych. Unikalny skład pomaga zapobiegać powstawaniu korozji w instalacjach wysokociśnieniowych. Nadaje sie do czyszczenia fasad, podłóg, scian, maszyn, brezentu itp. Po użyciu można go łatwo spłukac wodą.

Do Góry