Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty DREUMEX - MYCIE MOCNO ZABRUDZONYCH DŁONI

Dreumex 100


Ściereczki czyszczące do rąk nasączane specjalnie opracowanym środkiem, przeznaczone do usuwania lekkich i ciężkich zabrudzeń. Z łatwością usuwają olej, tłuszcz, smołę i farby. Doskonałe nawet w przypadku braku wody, np w branży konstrukcyjnej, transportowej, warsztatach samochodowych, garażach itp. Odpowiednie również do czyszczenia narzędzi i twrdych powierzchni.

Dreumex Classic


Classic jest żelem do mycia rąk zawierającym mikrogranulki, przeznaczonym do usuwania średnich zabrudzeń, takich jak olej, tłuszcze, smar, bitum i guma. Szczególnie nadaje się do użycia w serwisach, warsztatach i w przemyśle metalowym.

Dreumex Expert


Wysokiej jakości specjalistyczna pasta do mycia rąk z mikrogranulkami do usuwania trudno zmywalnych zabrudzeń takich jak farby, tusze, spoiwo, lakiery i uszczelniacze. Opracowana na bazie estrów doskonale usuwa najbardziej uporczywe zabrudzenia powstajace w warsztatach

Dreumex Plus


Silny cytrusowy żel do czyszczenia rąk. Idealny do usuwania ciężkich zabrudzeń, takich jak smoła, farba, klej czy lakier. Szczególnie nadaje się do użycia w serwisach, warsztatach, w branży drukarskiej, malarskiej oraz dekoracyjnej.

Dreumex Power Wipes


Opakowanie wielokrotnego użytku. Ściereczki do mycia rąk nasączane specjalnie opracowanym środkiem czyszczącym wiele zabrudzeń występujących w przemyśle ogólnym. Z łatwościa usuwaja oleje, smary, brud, smołe itp. i sa odpowiednie do użytku w miejscach gdzie jest brak wody. Bardzo skuteczne w czyszczeniu narzędzi i twardych powierzchni.

Dreumex Special


Pasta nie zawiera rozpuszczalników i może byc używana do usuwania średnich i ciężkich zabrudzeń, takich jak substancje smarne, olej napędowy, płyn hamulcowy, cement czy rdza. Szczególnie zalecana do użytku w branży samochodowej, budowlanej i w przemyśle metalowym.

Dreumex Wash&Care


Bezrozpuszczalnikowy środek do mycia rak produkowany z wysokiej jakości składników. Z łatwością usuwa ciężkie zabrudzenia przemysłowe jednocześnie pielęgnując skórę i pozostawia ja gładką. Nie wymaga stosowania kremów.

Do Góry