Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

SPIRTOOL 725 - Koncentrat półsyntetycznego chłodziwa

OPIS PRODUKTU:

SPIRTOOL 725 jest biostabilnym, bezchlorowym, najwyższej jakości płynem do obróbki skrawaniem większości metali. Dedykowany jest do średnio-ciężkich i ciężkich operacji. Zawiera sprawdzona unikalną kompozycje najwyższej jakości olejów mineralnych zapewniających długą żywotność narzędzi skrawających i najwyższą jakość obrabianych powierzchni. Produkt zaprojektowano do obróbki maszynowej stali a także stopów aluminium.

SPIRTOOL 725 zaprojektowano z myślą o maksymalnym wydłużeniu czasu pracy emulsji bez dodawania kosztownych dodatków do układu. Dzięki zastosowaniu zjawiska synergii pomiędzy poszczególnymi składnikami płynu, produkt pracuje wydajniej i efektywniej.

Zalecane stężenia poczatkowe
ˇ Frezowanie, wiercenie, toczenie 6 % do 8 %
ˇ Gwintowanie, rozwiercanie, cięcie 8 % do 10 %
ˇ Szlifowanie 3 % do 6 %

ZASTOSOWANIE

SPIRTOOL 725 jest koncentratem półsyntetycznego chłodziwa przeznaczonym do szerokiego zakresu obróbek wliczając cięcie, wiercenie, rozwiercani, frezowanie, gwintowanie, walcowanie, toczenie i szlifowanie. Jest przeznaczony do obróbki szerokiego rodzaju materiałów jak stale, aluminium i jego stopy oraz żeliwa. Może być używany w układach indywidualnych jaki i układach centralnych.
SPIRTOOL 725 jest prawdziwie uniwersalnym płynem do obróbki metali dedykowanym do zakładów, które preferuja jeden typ płynu dającym szerokie spektrum możliwości obrabianych metali

ZALETY

ˇ Bardzo dobra odporność chłodziwa na zakażenia bakteryjne, co pozwala na wydłużenie pracy chłodziwa.
ˇ Bardzo dobre właściwości antykorozyjne
ˇ Zapewnia niski poziom mgły olejowej
ˇ Bardzo dobre własności myjące.
ˇ Produkt przyjazny dla operatorów
ˇ Niska tendencja do zmydlania.


Karta informacyjna

Karta charakterystyki

Do Góry