Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Produkty ORLEN-OIL - oleje bazowe.

ORLEN OIL BASE 150

Charakterystyka
Orlen Oil Base 150 to wysokiej jakości olej bazowy klasyfikowany wg API/ATIEL jako Grupa I. Orlen Oil Base 150 uzyskiwany jest z frakcji próżniowej ropy naftowej poddanej procesom selektywnej rafinacji, odparafinowania rozpuszczalnikowego oraz hydrorafinacji. Charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem lepkości, niską zawartością siarki, odpowiednio uzyskanym składem grupowym jak również jasną barwą.

Zastosowania
Orlen Oil Base 150 przeznaczony jest głównie do produkcji najwyższej i wysokiej jakości olejów silnikowych typu 15W/40, 10W/40, 20W/50 o potwierdzonych poziomach jakości wg API, ACEA. Zastosowanie go w odpowiednich recepturach umożliwia uzyskanie oficjalnych aprobat/certyfikatów największych producentów samochodów m.in. Mercedes-Benz (Daimler), MAN, Volvo, Volkwagen, Cummins. Orlen Oil Base 150 przeznaczony jest także do produkcji olejów przekładniowych, hydraulicznych, turbinowych, obiegowych, sprężarkowych. Wysoka i stabilna jakość Orlen Oil Base 150 gwarantuje uzyskanie gotowych olejów smarowych spełniających najbardziej rygorystyczne kryteria jakościowe międzynarodowych norm/specyfikacji definiujących produkty zarówno do zastosowań w motoryzacji jak i w przemyśle.

ORLEN OIL BASE 400

Charakterystyka
Orlen Oil Base 400 to wysokiej jakości olej bazowy klasyfikowany wg API/ATIEL jako Grupa I. Orlen Oil Base 400 uzyskiwany jest z frakcji próżniowej ropy naftowej poddanej procesom selektywnej rafinacji, odparafinowania rozpuszczalnikowego oraz hydrorafinacji. Charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem lepkości, niską zawartością siarki, odpowiednio uzyskanym składem grupowym jak również jasną barwą.

Zastosowania
Orlen Oil Base 400 przeznaczony jest głównie do produkcji najwyższej i wysokiej jakości olejów silnikowych typu 15W/40, 10W/40, 20W/50 o potwierdzonych poziomach jakości wg API, ACEA. Zastosowanie go w odpowiednich recepturach umożliwia uzyskanie oficjalnych aprobat/certyfikatów największych producentów samochodów m.in. Mercedes-Benz (Daimler), MAN, Volvo, Volkwagen, Cummins. Orlen Oil Base 400 przeznaczony jest także do produkcji olejów przekładniowych, hydraulicznych, turbinowych, obiegowych, sprężarkowych. Wysoka i stabilna jakość Orlen Oil Base 150 i Orlen Oil Base 400 gwarantuje uzyskanie gotowych olejów smarowych spełniających najbardziej rygorystyczne kryteria jakościowe międzynarodowych norm/specyfikacji definiujących produkty zarówno do zastosowań w motoryzacji jak i w przemyśle.

OLEJ BAZOWY SN-150

Charakterystyka
Olej bazowy SN-150 uzyskiwany jest z frakcji próżniowej ropy naftowej, selektywnie rafinowanej, odparafinowanej za pomocą rozpuszczalników i hydrorafinowanej.

Zastosowania
Olej bazowy SN-150 jest stosowany do produkcji środków smarowych.

OLEJ BAZOWY SN-100

Charakterystyka
Olej bazowy SN-100 uzyskiwany jest z frakcji próżniowej ropy naftowej, selektywnie rafinowanej, odparafinowanej za pomocą rozpuszczalników i hydrorafinowanej.

Zastosowania
Olej bazowy SN-100 jest stosowany do produkcji środków smarowych.

OLEJ BAZOWY SN-400

Charakterystyka
Olej bazowy SN-400 uzyskiwany jest z frakcji próżniowej ropy naftowej, selektywnie rafinowanej, odparafinowanej za pomocą rozpuszczalników i hydrorafinowanej.

Zastosowania
Olej bazowy SN- 400 jest stosowany do produkcji środków smarowych.

OLEJ BAZOWY SN-650

Charakterystyka
Olej bazowy SN-650 uzyskiwany jest z frakcji próżniowej ropy naftowej, selektywnie rafinowanej, odparafinowanej za pomocą rozpuszczalników i hydrorafinowanej.

Zastosowania
Olej bazowy SN-650 jest stosowany do produkcji środków smarowych.

Do Góry