Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

NEVASTANE - Produkty smarne dla przemysu spożywczego.

5 powodów, dla których należy wybrać NEVASTANE

Duża firma

NEVASTANE to gama produktów Total Lubrifiants przeznaczona do przemysłu przetwórstwa żywności. Total Lubrifiants jest filią grupy Total. Grupa jest piątym największym w świecie koncernem związanym z ropą i gazem, i zatrudnia około 96 000 ludzi na pięciu kontynentach. Total Lubrifiants produkuje i sprzedaje pod marką TOTAL w ponad 150 krajach.

Innowacje

Duże inwestycje w badania i rozwój oraz bliska współpraca z producentami maszyn do przetwarzania żywności, umożliwia nam opracowywanie i badanie produktów wybiegających w przyszłość. Stosowanie naszych produktów to gwarancja optymalnych właściwości eksploatacyjnych urządzeń, a także zwrócenie uwagi na kwestie zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Lokalne wsparcie i sprawna logistyka

Dzięki naszej lokalnej obecności handlowej i technicznej, możemy reagować na specyficzne potrzeby klientów. Nasza zintegrowana organizacja, włącznie z zakładami produkcyjnymi i logistyką, umożliwia dostawę produktów w ściśle określonych terminach.

Bezpieczeństwo żywności

Certyfikat ISO 21469 Total Lubrifiants na produkcję gamy NEVASTANE jest dodatkową gwarancją naszego długotrwałego zaangażowania w bezpieczeństwo żywności.

Partnerstwo

Wybierając TOTAL NEVASTANE zyskujecie Państwo partnera, który będzie towarzyszyć przy zapewnieniu bezpieczeństwa produkcji żywności oraz optymalizacji wydajności produkcji i kosztów konserwacji. Szeroka różnorodność produktów NEVASTANE pozwala zabezpieczyć wszystkie potrzeby z zakresu konserwacji i specjalnych środków smarnych. Dołączcie Państwo do grona firm z całego świata, poczynając od lokalnych przedsiębiorców, a kończąc na globalnych wytwórcach, które już zdecydowały się na partnerstwo z Total Lubrifiants.

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR FIRMY TOTAL

Do Góry