Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Otrzymaliśmy Tytuł Gazeli Biznesu 2020

Z dumą informujemy iż nasza Firma otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu.

21. EDYCJA RANKINGU GAZELE BIZNESU

Coface od 2001 roku jest autorem zestawienia najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw, przygotowywanego dla dziennika Puls Biznesu. Jako jedna z największych polskich wywiadowni gospodarczych dysponujemy bogatą i stale aktualizowaną bazą informacji o polskich firmach, która jest podstawą do przygotowania rankingu. Ponadto, każdego roku weryfikujemy wyniki firm kandydujących do tego zestawienia, które nadesłały swoje aplikacje przez elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

Przygotowując ranking, Coface corocznie dokonuje analizy statystycznej i jakościowej tysięcy polskich przedsiębiorstw, aby w zestawieniu znalazły się firmy nie tylko spełniające twarde kryteria rankingu, ale także wiarygodne. Najnowszy raport jest już dziewiętnastym zestawieniem przygotowanym przez Coface.

Drodzy Klienci! Tytuł "Gazeli Biznesu" 2020 jest nagrodą wypracowaną wspólnie z Państwem, co stanowi dla nas największą wartość i za co Państwu szczerze dziękujemy, życząc zadowolenia ze współpracy z nami!

Do Góry