Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Otrzymaliśmy Tytuł Gazeli Biznesu 2019

Z dumą informujemy iż nasza Firma otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu.

20. EDYCJA RANKINGU GAZELE BIZNESU Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk.

Staramy się spełniać Państwa oczekiwania handlowe, czego dowodem jest utrzymanie tendencji wzrostowej w wynikach sprzedażowych. Jest to zasługa wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, ale także wynik wypracowanych w ciągu wielu lat istnienia doświadczenia i standardów.

Drodzy Klienci! Tytuł "Gazeli Biznesu" 2019 jest nagrodą wypracowaną wspólnie z Państwem, co stanowi dla nas największą wartość i za co Państwu szczerze dziękujemy, życząc zadowolenia ze współpracy z nami!

Do Góry