Szukasz profesjonalnego sprzedawcy ?

Zadzwoń do nas!!! +48 604-192-386 ; 604-192-389 ; 696-426-850

Kontakt

Otrzymaliśmy Tytuł Gazeli Biznesu 2014

Z dumą informujemy iż nasza Firma otrzymała prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu.

Ranking Gazele Biznesu - to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii, Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, jednakże cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Staramy się spełniać Państwa oczekiwania handlowe, czego dowodem jest utrzymanie tendencji wzrostowej w wynikach sprzedażowych. Jest to zasługa wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, ale także wynik wypracowanych w ciągu wielu lat istnienia doświadczenia i standardów.

Drodzy Klienci! Tytuł "Gazeli Biznesu" 2014 jest nagrodą wypracowaną wspólnie z Państwem, co stanowi dla nas największą wartość i za co Państwu szczerze dziękujemy, życząc zadowolenia ze współpracy z nami!

Do Góry